Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD1R0J
SG73P2ETTD1R0J
SG73P2ETTD1R0J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 1ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук