Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2001F
SG73P2ETTD2001F
SG73P2ETTD2001F KOA Speer
KOA_Speer_SG73P_91124.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 2734 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук