Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD200G
SG73P2ETTD200G
SG73P2ETTD200G KOA Speer
SG73P-2399228.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 20ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук