Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD223J
SG73P2ETTD223J
SG73P2ETTD223J KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 22Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 3038 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук