Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2401F
SG73P2ETTD2401F
SG73P2ETTD2401F KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2.4Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук