Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD245G
SG73P2ETTD245G
SG73P2ETTD245G KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2.4Mohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук