Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2701D
SG73P2ETTD2701D
SG73P2ETTD2701D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2.7Kohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук