Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2R00F
SG73P2ETTD2R00F
SG73P2ETTD2R00F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук