Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2R0G
SG73P2ETTD2R0G
SG73P2ETTD2R0G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук