Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD2R0J
SG73P2ETTD2R0J
SG73P2ETTD2R0J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 2ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук