Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD3300F
SG73P2ETTD3300F
SG73P2ETTD3300F KOA Speer
SG73P-2399228.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 330ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук