Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD474J
SG73P2ETTD474J
SG73P2ETTD474J KOA Speer
KOA_Speer_SG73P_91124.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 470Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук