Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD5102F
SG73P2ETTD5102F
SG73P2ETTD5102F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 51Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук