Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD512J
SG73P2ETTD512J
SG73P2ETTD512J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.1Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук