Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD5601F
SG73P2ETTD5601F
SG73P2ETTD5601F KOA Speer
KOA_Speer_SG73P_91124.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.6Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук