Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD560J
SG73P2ETTD560J
SG73P2ETTD560J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 56ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук