Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD563J
SG73P2ETTD563J
SG73P2ETTD563J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 56Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 4890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук