Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD565J
SG73P2ETTD565J
SG73P2ETTD565J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.6Mohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук