Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD5R6J
SG73P2ETTD5R6J
SG73P2ETTD5R6J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 5.6ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук