Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD6200F
SG73P2ETTD6200F
SG73P2ETTD6200F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 620ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук