Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD6201F
SG73P2ETTD6201F
SG73P2ETTD6201F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 6.2Kohm 1% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук