Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD6800F
SG73P2ETTD6800F
SG73P2ETTD6800F KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 680ohm 1% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук