Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD685G
SG73P2ETTD685G
SG73P2ETTD685G KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 6.8Mohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук