Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD685J
SG73P2ETTD685J
SG73P2ETTD685J KOA Speer
SG73P-1829847.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 6.8Mohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук