Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD750G
SG73P2ETTD750G
SG73P2ETTD750G KOA Speer
SG73P-2399228.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 75ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук