Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD75R0D
SG73P2ETTD75R0D
SG73P2ETTD75R0D KOA Speer
SG73P-2399228.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 75ohm 0.5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук