Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD821G
SG73P2ETTD821G
SG73P2ETTD821G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 820ohm 2% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук