Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD821J
SG73P2ETTD821J
SG73P2ETTD821J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 820ohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук