Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD825J
SG73P2ETTD825J
SG73P2ETTD825J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 8.2Mohm 5% 200ppm Anti-Pulse
на замовлення 4826 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук