Продукція > KOA SPEER > SG73P2ETTD912J
SG73P2ETTD912J
SG73P2ETTD912J KOA Speer
SG73P-1108936.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.5W 9.1Kohm 5% 200ppm Anti-Pulse
Написати відгук