Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP1300D
SG73S1ETTP1300D
SG73S1ETTP1300D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 130ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук