Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP154J
SG73S1ETTP154J
SG73S1ETTP154J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 150Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук