Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP1601D
SG73S1ETTP1601D
SG73S1ETTP1601D KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.6Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук