Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP1R10F
SG73S1ETTP1R10F
SG73S1ETTP1R10F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.1ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук