Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP2002F
SG73S1ETTP2002F
SG73S1ETTP2002F KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 20Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук