Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP201G
SG73S1ETTP201G
SG73S1ETTP201G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 200ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук