Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP270J
SG73S1ETTP270J
SG73S1ETTP270J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 27ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук