Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP3903D
SG73S1ETTP3903D
SG73S1ETTP3903D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 390Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук