Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP470J
SG73S1ETTP470J
SG73S1ETTP470J KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 47ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук