Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP475J
SG73S1ETTP475J
SG73S1ETTP475J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 4.7Mohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук