Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP5601D
SG73S1ETTP5601D
SG73S1ETTP5601D KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 5.6Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук