Продукція > KOA SPEER > SG73S1ETTP680J
SG73S1ETTP680J
SG73S1ETTP680J KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 68ohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 9580 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук