Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD105J
SG73S1JTTD105J
SG73S1JTTD105J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 1Mohm 5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук