Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD10R0D
SG73S1JTTD10R0D
SG73S1JTTD10R0D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 10ohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук