Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD130J
SG73S1JTTD130J
SG73S1JTTD130J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 13ohm 5% 100ppm Anti-Surge
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук