Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD151J
SG73S1JTTD151J
SG73S1JTTD151J KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 150ohm 5% 100ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук