Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD1800D
SG73S1JTTD1800D
SG73S1JTTD1800D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 180ohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук