Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD221G
SG73S1JTTD221G
SG73S1JTTD221G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 220ohm 2% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук