Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD2701D
SG73S1JTTD2701D
SG73S1JTTD2701D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 2.7Kohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук