Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD2R00F
SG73S1JTTD2R00F
SG73S1JTTD2R00F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 2ohm 1% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук